Випадаюче меню 30+ Корисні скрипти для покращення навігації заголовком Графіка Кращі уроки по веб-розробці

випадаюче меню

Автодоповнення – це, коли в полі введення відображаються варіанти, з яких користувач може вибирати. Автозаповнення – це, коли форма пропонує спосіб завершення слова або фрази. Просте багаторівневе меню, створене з нестандартного списку HTML, за допомогою Mootools Javascript Framework. За замовчуванням блоки, які задаються тегом div, вирівнюються по вертикалі. Ширина кожного займає всю сторінку, а при створенні сестринського елемента він буде слідувати вниз, починаючи від попереднього. Наступним кроком створення випадного меню на HTML і CSS є створення каскадної таблиці стилів.

випадаюче меню

Стани розкривних списків

  • По-перше, самі посилання потрібно зробити блоковими.
  • Ось ще одна подібна – JQuery Multi Level CSS Menu.
  • Ці випадаючі меню відрізняються від CSS тільки, CSS & Javascripts та меню, яке буде працювати з поточною бібліотекою Javascript jQuery, MooTools і Прототип.
  • Як ви можете бачити в цих прикладах, усі вони трохи різняться залежно від платформи та браузера.

Але зараз ми включимо в роботу css і вже через кілька хвилин наша навігація зміниться. Залиште плейсхолдер порожнім, якщо в інших текстових випадаюче меню полях немає плейсхолдерів. Я називаю цей стиль “стандартним”, тому що саме його ми звикли бачити.

випадаюче меню

Загальні підказки в плейсхолдері

випадаюче меню

Наприклад, для дати народження легше надрукувати, ніж використовувати три окремі списки, що розкриваються. Хоча стандартні списки, що випадають, широко відомі, є кілька різних типів і варіантів, які вам, можливо, доведеться розглянути для вашого наступного проекту. Зверніть увагу, що в ці приклади я включив тільки списки, що розкриваються, які використовуються у формах, а не ті, які використовуються в навігації.

CSS Підручник

  • Тепер ми бачимо на веб-сторінці тільки основне меню, що нам і потрібно.
  • Ви можете використовувати його, якщо цього вимагають ваші бізнес-правила, але, ймовірно, це буде не дуже часто.
  • Меню на основі списку CSS / HTML з підтримкою нескінченних рівнів підменю.
  • Там ви навчитеся робити градієнти, працювати з новими селекторами, створювати тіні і т.

Щоб розмістити діви горизонтально один за одним, необхідно використовувати властивість inline або inline-block. Що стосується останнього, його застосування має більше переваг, адже містить властивості як рядкового елемента, так і блочного. При наведенні на пункт основного меню, вкладений список буде ставати видимим. Причому тільки той список, що вкладений в пункт, на який наведено курсор.

Приклад

А ще ви можете анімувати зміну напрямку стрілки. Щойно ви натиснете на список, що випадає, відкриється меню і відобразяться його варіанти. Зазвичай ми бачимо це як плинність кадрів “синій ореол” на інтерактивних елементах.

Мобильные приложения

Ми схильні використовувати нативні або стандартні варіанти, коли час і бюджет обмежені або, коли ми працюємо над MVP. Наявність кастомних полів введення – це глазур на торті, але іноді у нас немає можливості зробити цю солодку глазур. У цьому випадку корисно знати, з чим вам доведеться працювати. Уперше я дізнався про автодоповнення в полі пошуку Google, однак, я й гадки не маю, де воно було вперше реалізовано. Це особливо корисно, коли у вас є довгі списки, а користувач уже знає відповідь (наприклад, країну проживання). Можна скористатися готовими варіантами, якщо не передбачені якісь унікальні дизайнерські рішення.

Стан фокусу

Після скасування публікації ця публікація стане невидимою для всіх і доступною лише для Редакція. Якщо editorial не призупинено, вони все ще можуть повторно публікувати свої публікації зі своєї інформаційної панелі. Після скасування публікації всі дописи від editorial стануть прихованими та доступними лише для них самих. Якщо ви сумніваєтеся, зберігайте послідовність.

CSS Довідники

1 Активний стан списку, що розкривається (включно з міткою), перевищує 44px? (Ми враховуємо мітку, тому що, якщо ви клацнете по мітці, список, що розкривається, все одно повинен відкритися). Коли користувач наводить курсор на пункти в меню, він повинен відображати, який варіант знаходиться під ним. Якщо ви реалізували бібліотеку jQuery Javascript на своєму сайті, ось деякі справді цікаві випадаючі меню на основі jQuery, які потрібно знати.

  • Я також хотів відзначити один момент, який часто не беру до уваги.
  • Але ви, звісно, можете робити по-іншому, у згоді зі своєю задумкою.
  • Ми з вами дізналися, як зробити випадаюче меню.
  • Якщо вам подобається css, то точно сподобається ця серія уроків.

Там міститься корисна чи другорядна інформація, яка для зручності часто оформляється у вигляді меню. Найчастіше на всіх сторінках сайту використовується однакове оформлення навігаційного елемента. Тобто необхідно прописати дві координати замість однієї.

Related posts